Loading...


WSPARCIE SERWERA:


Warsztaty gry na ukulele | Dzikie muzykowanie w Świcie

Szczegóły

Data i godzina Sierpień 29, 17:00
Miejsce
Dom Kultury ŚWIT
Dodał: Dzikie muzykowanie w Świcie

Opis

Tego lata szykujemy się na Dzikie muzykowanie w Świcie!


Zapraszamy na niezapomniane muzyczne czwartki do parku przy Domu Kultury ŚWIT, gdzie w otoczeniu zieleni będziemy leniuchować na leżakach i celebrować wakacyjną aurę.

„Dzikie muzykowanie w Świcie” to cykl wydarzeń plenerowych składających się z koncertów i wyjątkowych warsztatów. Całość dostarczy nam szeroką gamę muzycznych doznań dźwiękowych

Naszym wakacyjnym spotkaniom przyświecać będzie myśl "Radość, muzyka i spokój".  

W tę muzyczną wędrówkę wyruszymy pod okiem doświadczonych instruktorów – specjalistów w swojej dziedzinie. Z ich pomocą będziemy próbować swoich sił m.in. w grze na bębnach czy na ukulele, popracujemy nad brzmieniem i głosem.

 

29 sierpnia zaprosimy na warsztaty gry na ukulele. Zaplanowane są dwie grupy - jedna zaczyna zajęcia o godz. 17:00, zaś druga o 18:00.


Ukulele to instrument, o którym jeszcze dosłownie kilka lat temu słyszało niewielu. W tej chwili szturmem wchodzi do popkultury, a artyści coraz częściej doceniają jego łagodne, przyjemne brzmienie. Ukulele jest instrumentem przyjaznym, który świetnie się sprawdzi w przypadku osób chcących rozpocząć przygodę z muzyką, grać podczas wakacyjnych wypadów, pisać własne piosenki. Warsztaty mają na celu pokazanie możliwości zastosowania ukulele, nie tylko jako instrumentu akompaniującego.


Prowadzący: Konrad Pajek – ukończył Uniwersytet Świętokrzyski na kierunku Wychowanie Artystyczne (muzyka) w 2005 r. Jest autorem piosenek, aranżerem, gitarzystą, basistą. Pisał muzykę do reklam, piosenki dla dzieci, a nawet utwór hiphopowy promujący wolontariat. Jest pomysłodawcą i liderem zespołu Bracia Pajek, który w sposób czadowy wykonuje muzykę wiejskich skrzypków z okolic Radomia oraz muzykę z regionu świętokrzyskiego. Jako wokalista i instrumentalista współpracował z projektem Amarok oraz Colinem Bassem. Od ponad 20 lat uczy gry na gitarze.


Warsztaty skierowane są do osób dorosłych.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest darmowy, jednak obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są na adres skwiatek@dkswit.com.pl oraz kwisniewska@dkswit.com.pl.

Wszystkie wydarzenia w ramach wakacyjnego cyklu odbędą się w Parku przy Domu Kultury ŚWIT w Warszawie na ul. Wysockiego 11.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


Patronat medialny: Radio dla Ciebie, Waw4free, Informator Stolicy, Warszawa.in


JESTEŚ ORGANIZATOREM WYDARZEŃ? DODAJ WYDARZENIE TUTAJ

SPRAWDŹ WSZYSTKIE WYDARZENIA PUBLICZNE W WARSZAWIE

PRZEJDŹ NA FORUM TOWARZYSZ PODRÓŻYObserwuj nas na FB:

Ogłoszenia drobne