Loading...


WSPARCIE SERWERA:


Koncert Pauli Biskup | Dzikie muzykowanie w Świcie

Szczegóły

Data i godzina Sierpień 29, 19:30
Miejsce
Dom Kultury ŚWIT
Dodał: Dzikie muzykowanie w Świcie

Opis

Tego lata szykujemy się na Dzikie muzykowanie w Świcie!


Zapraszamy na niezapomniane muzyczne czwartki do parku przy Domu Kultury ŚWIT, gdzie w otoczeniu zieleni będziemy leniuchować na leżakach i celebrować wakacyjną aurę.

„Dzikie muzykowanie w Świcie” to cykl wydarzeń plenerowych składających się z koncertów i wyjątkowych warsztatów. Całość dostarczy nam szeroką gamę muzycznych doznań dźwiękowych

Naszym wakacyjnym spotkaniom przyświecać będzie myśl "Radość, muzyka i spokój".  

W tę muzyczną wędrówkę wyruszymy pod okiem doświadczonych instruktorów – specjalistów w swojej dziedzinie. Z ich pomocą będziemy próbować swoich sił m.in. w grze na bębnach czy na ukulele, popracujemy nad brzmieniem i głosem.

 

29 sierpnia o godz. 19:30 wystąpi Paula Biskup. Będzie to finał tegorocznej edycji Dzikiego muzykowania w Świcie.


Część słuchaczy kojarzy ją jako finalistkę programu Mam Talent, gdzie zdobyła Złoty Przycisk, przenoszący ją z przesłuchań prosto do półfinału. Programu nie wygrała, ale patrząc na zainteresowanie jej twórczością po programie – nie musiała. Nieodłącznie kojarzona z gitarą jest najlepszym przykładem samouka, który pojawia się „znikąd” i zachwyca każdego, kto poświęci mu choć chwilę. Sama pisze i komponuje. W tekstach opisuje emocje swoje, ale i innych, bo uważnie obserwuje otaczający ją świat. Wszyscy, niezależnie od płci i wieku, odnajdą w twórczości Pauli cząstkę siebie.


Jesienią 2023 r. Paula Biskup wydała swoją debiutancką EP-kę „Fatalna Dziewczyna”. Najnowszy singiel Pauli Biskup to „Nie szkodzi” z Piotrem Odoszewskim.


Po koncercie odbędzie się krótka rozmowa z Artystką.

Wstęp bezpłatny.

 

Wszystkie wydarzenia w ramach wakacyjnego cyklu odbędą się w Parku przy Domu Kultury ŚWIT w Warszawie na ul. Wysockiego 11.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


Patronat medialny: Radio dla Ciebie, Waw4free, Informator Stolicy, Warszawa.in

JESTEŚ ORGANIZATOREM WYDARZEŃ? DODAJ WYDARZENIE TUTAJ

SPRAWDŹ WSZYSTKIE WYDARZENIA PUBLICZNE W WARSZAWIE

PRZEJDŹ NA FORUM TOWARZYSZ PODRÓŻYObserwuj nas na FB:

Ogłoszenia drobne