Loading...


WSPARCIE SERWERA:


Koncert Martyny Sabak | Dzikie muzykowanie w Świcie

Szczegóły

Data i godzina Sierpień 22, 19:30
Miejsce
Dom Kultury ŚWIT
Dodał: Dzikie muzykowanie w Świcie

Opis

Tego lata szykujemy się na Dzikie muzykowanie w Świcie!


Zapraszamy na niezapomniane muzyczne czwartki do parku przy Domu Kultury ŚWIT, gdzie w otoczeniu zieleni będziemy leniuchować na leżakach i celebrować wakacyjną aurę.

„Dzikie muzykowanie w Świcie” to cykl wydarzeń plenerowych składających się z koncertów i wyjątkowych warsztatów. Całość dostarczy nam szeroką gamę muzycznych doznań dźwiękowych

Naszym wakacyjnym spotkaniom przyświecać będzie myśl "Radość, muzyka i spokój".  

W tę muzyczną wędrówkę wyruszymy pod okiem doświadczonych instruktorów – specjalistów w swojej dziedzinie. Z ich pomocą będziemy próbować swoich sił m.in. w grze na bębnach czy na ukulele, popracujemy nad brzmieniem i głosem.

 

22 sierpnia o godz. 19:30 wystąpi Martyna Sabak z albumem "Byłam, jestem, będę".


Solowy album Martyny Sabak to novum na polskim rynku muzycznym. 10 autorskich utworów. Album powstał w kolektywie z Adamem Jarzmikiem. Teksty są autorstwa Martyny, melodie to mieszanka wspólnej pracy, a aranżacje i kierownictwo muzyczne to zasługa Adama.


Konwencja płyty jest nietuzinkowym połączeniem zapamiętywalnych melodii z jazzowym sznytem. Stylistyka muzyczna jest oparta o soul, modern jazz i blues.Teksty są o miłości – tej do siebie, partnerskiej, rodzinnej, przyjacielskiej, dobrej, trudnej i różnej. Kojący głos Martyny i wysublimowane dźwięki zespołu to tonizująca strefa relaksu. Coś dla ucha konesera i everyday’owego słuchacza. Pobujajmy się w jednym rytmie.


Na płycie Martynie towarzyszą także kultowe polskie nazwiska ze świata muzyki jazzowej i nie tylko. To wybitni przedstawiciele młodego pokolenia muzyków, na co dzień udzielający się aktywnie na scenie w różnych projektach muzycznych. Tym razem usłyszymy utwory w klimatycznej i kameralnej wersji na duet wokal i piano. Martynie na scenie będzie towarzyszył Adam Jarzmik.


Po koncercie odbędzie się krótka rozmowa z Artystką.

Wstęp bezpłatny.

 

Wszystkie wydarzenia w ramach wakacyjnego cyklu odbędą się w Parku przy Domu Kultury ŚWIT w Warszawie na ul. Wysockiego 11.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


Patronat medialny: Radio dla Ciebie, Waw4free, Informator Stolicy, Warszawa.in

JESTEŚ ORGANIZATOREM WYDARZEŃ? DODAJ WYDARZENIE TUTAJ

SPRAWDŹ WSZYSTKIE WYDARZENIA PUBLICZNE W WARSZAWIE

PRZEJDŹ NA FORUM TOWARZYSZ PODRÓŻYObserwuj nas na FB:

Ogłoszenia drobne