Impro w Spółdzielni: Afront gra Rodzinne Rewolucje

Szczegóły

Data i godzina Luty 22 '18, 20:30
Miejsce
Warszawa, ul. Żurawia 22
Dodał: Centralna Spółdzielnia Komediowa

Opis

Teatr Improwizacji Afront zaprasza na najbardziej rodzinny ze swoich spektakli, czyli Rodzinne Rewolucje. Jeżeli macie jakieś interesujące, niecodzienne, warte opowiedzenia historie rodzinne, z chęcią ich wysłuchamy, a być może nawet zainspirują nas one do odegrania naszej historii z rodzinnej kroniki. Nie zabraknie też już tradycyjnie tak lubianych przez wszystkich napisanych przez Was "karteczek", które staną się kwestiami naszych dialogów, gdyż w tym spektaklu Publiczność jest z aktorami tak zżyta, że nawet wie lepiej, co aktorzy powinni powiedzieć, zanim oni nawet zdadzą sobie sprawę, że powiedzieć coś trzeba!
Przybywajcie więc tłumnie, całymi rodzinami, w duetach, a także solo, aby poczuć znowu atmosferę dobrej zabawy. My zaś zatroszczymy się o to, abyście nie nudzili się ani przez chwilę, tworząc spektakl, w którym - jak w rodzinie - komedia przeplatać się będzie z dramatem, miłość z zawiścią, sukcesy z tragediami i nigdy nie wiadomo, co jeszcze się wydarzy. Gwarantujemy, że to, co pokażemy będzie pełne pasji, gorących uczuć i bardzo rodzinne (jakkolwiek to słowo rozumieć).
...........................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;) Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
............................................................
22.02.2018
20:30 
Club Boho22 (ul. Żurawia 22)
bilety: 20 zł w przedsprzedaży / 25 zł w dniu wydarzenia
https://www.kupbilecik.pl/
impreza-24027-impro.w.spoldzielni.warszawa.html

 
Poleć w serwisach: